SHILO ОДИ Кожени Панталони Женска Зима Мода овча вистински кожени Панталони канцеларија ОЛ висока половината концизен лабава ѕвезда занитвам панталони

SHILO ОДИ Кожени Панталони Женска Зима Мода овча вистински кожени Панталони канцеларија ОЛ висока половината

DEN 9552.00

Тековен

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 2-3 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 3-6 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени. Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. (Во рамките на 7days) Плаќање 1. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Копчето,Лажни Патентите,Џебови,Ниту,Spliced
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Вистинска Кожа,Полиестер
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
14-463
Должина:
Full Length
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик

Слични понуди