100pcs 6.3 mm електричен автомобил, мотоцикл авто конектор приклучок за полнач 1p2p3p4p6p8p висока струја

100pcs 6.3 mm електричен автомобил, мотоцикл авто конектор приклучок за полнач 1p2p3p4p6p8p висока струја

DEN 501.00
-5 %
DEN 527.52

Тековен


6.3 mm електричен автомобил, мотоцикл авто конектор приклучок за полнач 1p2p3p4p6p8p висока струја
1.количина : 100pcs /многу
2.материјал : ABS


Останатите карактеристики

боја:
1 сет
Иглички:
2P
Број На Модел На:
7021-6.3-21
Количина:
100pcs

Слични понуди