Макао Урнатините Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани 3D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници

Макао Урнатините Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани 3D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер

DEN 513.12

Тековен


Макао Урнатините Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани 3 D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници
Материјал : Високо квалитетен Ладно Порцелански рачно изработени Насликани
Големина : 6.3 cm * 6.8 cm (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.


Останатите карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Број На Модел На:
MJX117
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Шема:
Апстракт
Возраст:
> 8 години
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
TUOYIRUBLUEX

Слични понуди