4 парчиња АА 3000mAh Ni-МЗ батерија 2A LR6 Сина

4 парчиња АА 3000mAh Ni-МЗ батерија 2A LR6 Сина

DEN 269.00
-0 %
DEN 269.28

Тековен


Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во продажба цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Батерии Капацитет : АА 3000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија Ефект Тежина : Околу 17.4 g/еез
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 4 парчиња АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори


Останатите карактеристики

Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
4
Големина:
AA
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Број На Модел На:
001

Слични понуди