Моден 10 компјутери Панк Злато Сребрена Боја Лист Уво Клип Ткаенината Заврши Обетки Нема пирсинг-Клип На Уво ' Рскавица Жени Мажи Партија Накит

Моден 10 компјутери Панк Злато Сребрена Боја Лист Уво Клип Ткаенината Заврши Обетки Нема пирсинг-Клип На Уво

DEN 228.00
-5 %
DEN 239.52

ТековенОстанатите карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
lacoogh
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
F5317
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
боја:
Злато Сребрена Боја
Големина:
21.5*8mm
Тип На Објект:
обетки за жени
Earring Тип:
Клипот Обетки/10 компјутери/opp вреќа
Име На Модел:
клипот на обетки
дизајн:
Жените мода обетки
Име:
Обетки Мода Накит 2017
Функција:
уво манжетната
Материјал:
Кристал и Алуминиумски
Тип:
Brincos

Слични понуди