GxxH2018 нова Голема големина Кратко sleeve т-маица плус ѓубриво да се зголеми на големи Половина ракави мажите пролет и лето, Т-маица

GxxH2018 нова Голема големина Кратко sleeve т-маица плус ѓубриво да се зголеми на големи Половина ракави мажите

DEN 1444.80

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
GXXH
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Објектот нема:
DXTS0105
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
За публиката:
Голема Големина
Главната ткаенина компоненти:
Памук
Стил:
Повик
Дебелина:
тенок дел
Издание тип:
Лабава
боја:
Црна
Азија големина:
2XL,3XL,4XL,5XL,6XL,7XL

Слични понуди