DeMissir Dropshipping Бела Сива Розова Сина Крпа Поставите 1000G Egyptain Памук 3PCS Поставите Бања+Лицето+Рака Крпи Lexy

DeMissir Dropshipping Бела Сива Розова Сина Крпа Поставите 1000G Egyptain Памук 3PCS Поставите Бања+Лицето+Рака

DEN 48.00
-8 %
DEN 52.32

Тековен

Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
За Контакт со нас
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
За Враќање/замена Политика
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Обично ние ќе ја испрати од Кина пост, e Packet, cdek, aliexpress превозот, кога вашата нарачка над 2kg, ќе испрати со DHL, EMS, SF истите да се изречни или e-ЕМС.
За Превозот
Бидејќи на воздушниот транспорт стандард, може да не превоз повеќе од 60 CM објекти, сите ние ќе се свитка пратката, ве молиме да се разбере, ако умот, ве молиме внимателно да ги купи, ви благодарам. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса.


Останатите карактеристики

боја:
Други, обичај такса
Големина:
Lexy James
Шаблон Тип:
Цврста
Шема:
Извезена
Стил:
Обична
Функција:
Компресирани
Техника:
Плетени
Расположливиот:
No
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
XY016
Тип:
поставете крпа
Апсорпција:
26s-30 години
Тежина:
1000g
Бренд Име:
DeMissir
Обликот:
правоаголник

Слични понуди