KEYYOU Автомобил Далечински Флип Копче За PEUGEOT 207 208 307 308 408 Партнер Keyless Entry HU83 Сечилото CE0536 433MHz Коло

KEYYOU Автомобил Далечински Флип Копче За PEUGEOT 207 208 307 308 408 Партнер Keyless Entry HU83 Сечилото CE0536

DEN 326.00
-5 %
DEN 343.68

Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата покажува
Копче : 3 Копчиња
Клучни Празно : Yes(HU83 Сечилото)
Фреквенција : 433mhz
Transponder Чип : Yes(ID46 Чип-PCF7941)
Електроника/Батерија : Да
Случај Големина : 6.0cmx3.0cm(Lx W)
Сечилото Големина : 4.0 cm
Тежина : 50g
Користење на логото : никој
Fitment :
За Peugeot
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Важна Забелешка :
Неисечени копче ножот Со Мило, Со Батерија Место CE0536.
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
2.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот.
3.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
4.Бидејќи од страна на мерење,1-2mm/инчен отстапување во големина е заедничко нешто,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
5.Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Далечински Автомобил копче


Останатите карактеристики

Материјал Тип:
ABS Пластика
R/C Функција:
без
Бренд Име:
KEYYOU
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Во Кина
Другиот Дел Број:
далечинскиот клуч за Peugeot
Прилагодување:
No
Производителот Дел Број:
далечинскиот клуч за Peugeot
Осветленост Дел Број:
далечинскиот клуч за Peugeot

Слични понуди