Преносни 6X5X5 М гумени бар шатор за свадба партија гумени tiki бар за прослава настан рекламирање играчка шатор за продажба

Преносни 6X5X5 М гумени бар шатор за свадба партија гумени tiki бар за прослава настан рекламирање играчка

DEN 61440.00

Тековен

Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број. Ако e-mail не се одговори,ве молиме да ја препратите,ќе се одговори што е можно поскоро. Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Продажба на мало и големо.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.
За НАС
1.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
Тип на објект
Гумени паб
Име на производ
Преносни 6 X5 X5 М гумени бар шатор за свадба партија гумени tiki бар за прослава настан рекламирање играчка шатор за продажба
Материјал
најлон оксфорд ткаенина
Големина
6 X5 X5 M
цената вклучува
компресор, поправка колекции, торбичката, јажиња
погоден за
Партија,настан,реклами,промоции,свадба,celebrationg активност
Превозот Совети
1.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Повратни информации
1.
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.


Останатите карактеристики

Карактеристики:
Гумени,Свитлива
Предупредување:
избегне остри
Возраст Опсег:
2-4 Години,> 6 години,> 8 години,13-24 Месеци,5-7 Години,> 3 години
Број На Модел На:
BG-A1283-2
Тип:
Шатор
Материјал:
Платно
Бренд Име:
BingoQiMO
кориснички:
Yes
големина:
6X5X5 M
Воздушниот Компресор:
110V/220V CE/UL
Употреба:
Настанот, партија, бар, свадба, прослава
MOQ:
1pc
Додатоци:
компресор, поправка колекции, торбичката, јажиња
Материјал:
Најлон Оксфорд ткаенина
Рок на плаќање:
T/T & Western Union& Paypal
Превозот начин:
Воздушен, поморски, изречни

Слични понуди