Едноставен Дизајн LED таванот светилка површината монтирани led таванот светлина флеш монтирање на плафон Осветлување тела со Дијаметар од 50CM AC110-240V

Едноставен Дизајн LED таванот светилка површината монтирани led таванот светлина флеш монтирање на плафон Осветлување

DEN 7206.00
-28 %
DEN 10008.00

Тековен

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!
Answer : ___________________________ Note :
Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
Гаранција :
1.


Останатите карактеристики

Wattage:
Diameter 50CM
Емитуваат Боја:
Осветленоста dimmable, Топло Бела Светлина, Ладно Бела Светлина
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
База Тип:
Оптоварување
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
Едноставен Дизајн LED таванот светилка
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Техника:
Кован
сертификација:
RoHS,CQC,CCC,CE
Бренд Име:
VITRUST
Напон:
90-260V
Карактеристики:
површината монтирани led таванот светлина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
LED Светилки
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
> 20
Објектот:
површината монтирани led таванот светлина
Функција:
lush се качи на таванот Осветлување тела

Слични понуди