Јасно Кварц Поени A/B Одделение (5/8 - 1.25) - 10pcs.

Јасно Кварц Поени A/B Одделение (5/8 - 1.25) - 10pcs.

DEN 479.52

Тековен

Јасно Кварц Поени "A/B" Одделение (5/8" - 1.25") - 10pcs. За накит завиткување, собирање, итн. Објектот испраќаат може да се разликува малку од 1 наведени купува 10 поени , 3 купува 30 примероци, итн. Големини се разликуваат од 5/8" 1.25" долго, 13mm да 27mm дебели Природни вистински рок кристал поени


Останатите карактеристики

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи

Слични понуди