MORAZORA пролет лето се лизга на круг пети плитки пумпи жените чевли стадото високи потпетици плоштадот пета елегантен чевли за дами

MORAZORA пролет лето се лизга на круг пети плитки пумпи жените чевли стадото високи потпетици плоштадот пета

DEN 1248.00
-48 %
DEN 2400.00

Тековен

ви благодарам многу!
2 . Ние ќе го испрати во рок од 1-5 дена , по плаќањето се потврди со платформа. Nomal случај,ние пишуваме $10 за пакетот и испрати како подарок ,excepted вашето барање. Ако има цел од вашиот custonmers,ве молиме цел во нашата продавница директно и да се пополни вашиот custonmers'right адреса и да го изберат правото превозот начин,ќе се провери и чевли и испрати без нашите информации . можете да го преземете слика од нашата продавница да се покаже вашите клиенти или испратите на вашиот продавница за продажба. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Нормално време на испорака :
Повратни информации :
1. Големината ќе ја одберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ! Благодарам многу!
2. Кога имаш чевли и satisfacted тоа ,ве молиме дајте ми пет ѕвезди и да покаже некои Реалноста шоу на повратни информации ,ова е ни даде најдобра Поддршка. плаќање :
Ние прифатени сите плаќање на Aliexpress метод.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.Значи, ако сакате да продавате чевли кои во кина ,можете да контактирате со нас, прво ,и испратете ја сликата за нас,можеби можам да ви даде Разумна цена.3937 инчен,1cm=10мм )
Нашиот производ големина стандард :
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)
Answer : ___________________________ Note :
1.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Број На Модел На:
Б-LGJ0708
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Марија Janes
Бренд Име:
MORAZORA
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Стил:
Слатка
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
34-39
Пета Висина:
5.5 cm

Слични понуди