Тибетската Стил Легура Рамен Круг Шарм Pendant Rivoli Xilion Посочи Назад Chaton Кристал Прилагодувања, Сребро, Одговара за 14mm

Тибетската Стил Легура Рамен Круг Шарм Pendant Rivoli Xilion Посочи Назад Chaton Кристал Прилагодувања, Сребро,

DEN 1405.00
-30 %
DEN 2006.88

Тековен


Тибетската Стил Легура Рамен Круг Шарм Pendant Rivoli Xilion Посочи Назад Chaton Кристал Прилагодувања, Сребро.
Големина : за 15mm широк, 18mm долго, 5mm дебелина, дупка : 2mm; одговара за 14mm кристал.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .


Останатите карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PALLOY-O034-S01
Објектот Тежина:
299g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Сребро.
Обликот:
станот круг
Употреба:
Шарм
кристал големина:
≥14mm
единица:
100pc
Материјал:
Легура

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб