42 Подарок Кутија Налепници Присутни Божиќ Плик Печат Покана Печати Партија Прозорец налепница Отстранлив винил Ѕид Decal B321

42 Подарок Кутија Налепници Присутни Божиќ Плик Печат Покана Печати Партија Прозорец налепница Отстранлив винил

DEN 151.00
-25 %
DEN 201.60

Тековен


Материјал :
Еколошки винил
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови.
Самолепливи умре-намалување на винил налепница ,нејзините нема позадина ќе го направат вашиот ѕид изгледа како насликани. За Големина : околу 2-3cm ширина за секој,42pcs/сет За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја


Останатите карактеристики

боја:
црна, прилагодено боја, glod, сива, виолетова, црвена, sliver, бела, темно сина
Бренд Име:
HUAIDE
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Кат Налепници,Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
b321
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Винил

Слични понуди