Луксузна Жени 2 Круга Bijoux 925 Фунта сребрена Свадба Круна Прстен Поставите Кубни Циркони Накит За Жените Како Подарок за Денот на Вљубените

Луксузна Жени 2 Круга Bijoux 925 Фунта сребрена Свадба Круна Прстен Поставите Кубни Циркони Накит За Жените

DEN 200.00
-30 %
DEN 285.60

ТековенОстанатите карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
9mm,6mm,4mm
Број На Модел На:
JZ012
Стил:
Тренди
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker,Спиење Tracker
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
круна
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SexeMara
Повод:
Партија / Office / Денот на Вљубените Подароци / Shopping / Датира
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
круна на срцето
боја:
Сребро.
Големина:
5 6 7 8 9 10
Стил:
Класичен Трендовски Секојдневен Мода
Дали прифати пад на превозот:
Пад на превозот
Позлата Боја:
925 фунта сребрен накит

Слични понуди