20pcs 30*20mm стакло свет со антички бронза/сребрена цвет tary наоди поставено стакло меур DIY стакло шишенцето pendant diy ѓердан

20pcs 30*20mm стакло свет со антички бронза/сребрена цвет tary наоди поставено стакло меур DIY стакло шишенцето

DEN 912.00
-5 %
DEN 960.00

Тековен

стакло шишенцето големина : 30*20mm
20pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :


Останатите карактеристики

Стил:
30*20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични понуди