5pcs природен камен монистра pendant lapis lazuli опал песочник dalmation 10мм круг делфин форма шарм приврзоци накит B34665

5pcs природен камен монистра pendant lapis lazuli опал песочник dalmation 10мм круг делфин форма шарм приврзоци

DEN 288.00
-30 %
DEN 410.88

Тековен

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B3465
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Ѓердани & Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метал:
Бакар Позлатен Сребрен
Материјал:
Природни Жад Камен Тигар Очи Dalmation Песочник Опал Џаспер
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените Дама Девојки Љубовникот
Стил:
Тренди
боја:
Бела Сина, Златна Жолта
Објектот Дијаметар:
10mm
Обликотшема:
Тркалезна Форма

Слични понуди