Топла зголеми златен накит слатка и романтична се зголеми златен ѓердан жените метал ѓердан класичен крстот pendant ѓердан

Топла зголеми златен накит слатка и романтична се зголеми златен ѓердан жените метал ѓердан класичен крстот

DEN 345.60

ТековенОстанатите карактеристики

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Производ фотографии се означени
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKN18KRGPN704
Функција:
Спиење Tracker
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Геометриски

Слични понуди