Hateli Слободни Ласерско Гравирање Милениче ID Ознака 316L не ' Рѓосувачки Челик Куче беџ Прилагодено за домашни Миленици лична Карта за Кучето & Cat Телефонски Број

Hateli Слободни Ласерско Гравирање Милениче ID Ознака 316L не ' Рѓосувачки Челик Куче беџ Прилагодено за домашни

DEN 501.60

Тековен

29 см, Синџир 70cm*3. Овие трошоци се на купувачот одговорност. На ласерско гравирање е јасно, постојан, и привлечни на огледало заврши површината. ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање.ако клиентот не оставите порака после поставена цел,ние ќе се обидеме да се јавите пред времето за испорака истече,но ако се уште без да добие одговор,ние мора да испратиме празно ознака или на info иста со ur цел адреса info.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога ја напушти Кина.
Hateli Слободни Ласерско Гравирање Милениче ID Ознака 316 L не 'Рѓосувачки Челик Куче беџ Прилагодено за домашни Миленици лична Карта за Кучето & Cat Телефонски Број Стил : ПЕТ беџ Материјал : 316 L не' рѓосувачки челик=Швајцарска случај материјал Функција : Повеќе ласерско гравирање, гравирање подлабоко, боја задржување подолго Боја : не ' Рѓосувачки челик боја, Големина : ознака ID 4.Ние ќе го цениме дека ако можете да објавувате слики на објектот. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот
следење на број. Тоа е прилагодено производи и ние треба време да се engrave,ние ќе го достави во текот на 3-4 дена, откако ќе ги нарачате. И вие исто така треба да ни кажете причината за враќање.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ви благодариме!
Политика на враќање(САМО за РАЗМЕНА)
1.5 g,Chain15g Прилагодено текст : Цел ве молиме оставете името + телефонски број +Родова, или на името + адреса+телефонски број, или други Кориснички текст. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.Pls контактирате доколку имате посебни барања за вашиот превозот .


Останатите карактеристики

Големина:
free
Тип:
Кучиња
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Беџ
Функција:
Персоналните,Отцепување
Бренд Име:
HATELI
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Боја на располагање:
2
Големина:
Ознака ID 4.9*2.9*0.29 cm Синџир 70cm*3.5 mm
Нето тежина за:
ID ознака 31.5 g,Chain15g
Функција:
Швајцарска случај материјал
Се одгледуваат:
Сите големина домашно милениче
Сезоната:
сите
Продажбата на режимот:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Провинцијата жеџијанг, Кина
реден број:
2018020201

Слични понуди