FBIL-1/12 куклена куќа Минијатурни Мебел Кујна Јадење Кабинет Екранот Полица Бела

FBIL-1/12 куклена куќа Минијатурни Мебел Кујна Јадење Кабинет Екранот Полица Бела

DEN 449.00
-8 %
DEN 488.16

Тековен

Погоден за прикажување или со чаши и друг прибор за на маса
Работни врати со месинг рачки и транспарентна пластика
Уникатна колекција на кукли
Добро за 1 : 12 куклена куќа
Одличен додаток за вашиот куклена куќа
Трпезаријата дрво кабинет модел за 1 : 12 куклена куќа дизајнирана.
Традиционалниот дизајн со одлични завршувањето го прави атрактивен и е потребно за куклена куќа во текот на целиот ден.
големина (L x W x H) : прибл. 13 x 3.8 x 18.5 cm/ 5.1 x 1.5 x 7.3 инчи
Материјал : бреза
Боја : бела
пакет содржина : 1 x јадење кабинет
Грижа Инструкции : ве Молиме чувајте го сув и кул да се избегне ливада.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.


Останатите карактеристики

боја:
Бела
Бренд Име:
Olago
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
-

Слични понуди