Нови 1/3 1/4 SD10 MSD ДД BJD Кукла Облека Слатка Цреша Сина Облека/Одговараат(4pcs)

Нови 1/3 1/4 SD10 MSD ДД BJD Кукла Облека Слатка Цреша Сина Облека/Одговараат(4pcs)

DEN 1420.80

Тековен

)
Проблеми со квалитетот :
Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас. Ние ќе брод вашата нарачка (за објект во парк) во рок од 7 ден по приемот на вашата erified плаќање! Нарачки ќе се испраќаат преку Кина пост воздухопловната! Ние исто така, обезбеди меѓународен испорака се Изразува како што се ЕМС, DHL, дополнителни превозот надомест е потребно, ве Молиме одберете го и контактирајте со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред купување.

За испорака : 1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме & Среќен Шопинг!
.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сл покажува
Пакет се вклучени : 1* фустан+1* престилка +1*пар чорапи+1*бела долна облека
само
( Други работи кои не се вклучени.Нови 1/3 1/4 SD10 MSD ДД BJD Кукла Облека Слатка Цреша Сина Облека/Одговараат(4pcs)
Објектот покажува :
Ако ви се допаѓа овој фустан, ве молиме да ми даде вашата кукла детални мерења(висина, Градите,Половината,Хип. Можеби наплатат увозни давачки, даноци и давачки.), тогаш јас ќе се потврди и со нашата фабрика.


Останатите карактеристики

Големина:
1 of 4 doll, 1 of 3 doll
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Форма:
1/4
Број На Модел На:
j008515
Материјал:
Платно
Предупредување:
Темна облека, ве молиме да не ги носи за долго.
Димензии:
1/4 1/3
Тип:
Додатоци

Слични понуди