DOSECCA Minnow риболов намамат 20.5 g 140mm тешко мамка крап риболов isca вештачки мамки брод евтини мами Кина риба материјали мамки

DOSECCA Minnow риболов намамат 20.5 g 140mm тешко мамка крап риболов isca вештачки мамки брод евтини мами Кина

DEN 92.00
-20 %
DEN 115.20

ТековенОстанатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
DOSECCA
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Слични понуди