Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Линк Синџир Хривнија Cremation Накит Urn Шарм Хривнија Спомен Накит за Пепел Бесплатен Превозот

Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Линк Синџир Хривнија Cremation Накит Urn Шарм Хривнија Спомен Накит за

DEN 2640.00

Тековен

Добредојдовте да контактирате со нас за повеќе детали ако се заинтересирани .Имаат повеќе од 10 yars искуство во оваа линија .
Ако сте задоволни со нашата производот и нашите услуги ,pls ни остави од 5 ѕвезди и ytour повратни информации за накит .
Детални Производ шоу
======================================================================================================================
Различни Гравирање Објект
Обичај Гравирање добредојде
Cremation Нараквици
Оваа прекрасна Cremation Алки се отвора за да ви овозможи да се одржи мала количина на cremated останува внатре.
ние сме во потрага напред за да соработуваат во иднина .Одличен квалитет и добар по продажба на услуги направени
ни ужива добра репутација кај нашите клиенти. Тоа исто така може да се користи за да се
држете мелени цвеќиња, заклучување на косата, нечистотија или песок од еден незаборавен локација, или на било кој друг мал објект што сакате да ги задржите
блиску до твоето срце.
Детални Описи
Големина : 60mm
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Тежина : 20g

Гравирање : Прилагодено Слободни Гравирање на располагање
ODM/OEM Цел : Welcome
Високо Квалитетен Материјал,Никогаш нема да Исчезнат ,Без Corossion,Resistandce на силна Киселина
Голема Рака се чувствуваат и сјај
Тоа Нема да Произведе никакви несакани ефекти за човековото тело ,не алергиска
НОВ Дизајн ,Изгледа Одлично во Вашите раце. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или
вие сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде
100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по
комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите еден денар
во било на трансакции.


Останатите карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
CMB5027
Бренд Име:
impressjewelry
Материјал:
Метал
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Корисни:
пепел носителот
Шарм Тип:
спомен хривнија за пепел
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
Тежина:
18-20g
Продажбата Начини:
фабрика директни
боја:
Сребро.
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Место на Потекло:
DongGuan Кина

Слични понуди