4PCS/Многу LiitoKala нов производ оригинални NCR18650B 3.7 V 3400mAh 18650 литиум батерија за Panasonic+DIY никел парче

4PCS/Многу LiitoKala нов производ оригинални NCR18650B 3.7 V 3400mAh 18650 литиум батерија за Panasonic+DIY

DEN 557.00
-27 %
DEN 763.20

Тековен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ограничена гаранција на неисправни предмети (освен предмети оштетени и / или лошо по приемот). Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Додатоци доаѓаат со гаранција. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Во СВЕТОТ. Гаранција 1. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ВКУПНАТА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, откако доби објект во нејзината оригинална состојба и спакуван со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата.7 V Големина : Ø18mm x 66mm Тежина : 46g ве Молиме проверете ја вашата светилка може да го поддржи мека на допир точка полнење на највисоко превозот на трошоците) и поставете 50% за секој дополнителен објект.
Опис на член Тип на ќелија : Li-ion Батерија тип : NCR18650 B Направени во Јапонија Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3. УСЛУГАТА за ПРЕНОС на ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Или, можете да изберете да имате замена. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА Вашиот Превозот Адреса. Може да се користи за DIY мобилни моќ ТРАНСПОРТ 1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ ЗА ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА. Ние само брод потврдените адреса. Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Добрината На Напуштање Ѕвезди И Добри Повратни Информации За Нас.


Останатите карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
NCR18650B
Батеријата Број:
4
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Големина:
18.4*66mm
Номиналниот Капацитет:
3400mAh

Слични понуди