20pcs 25мм јасно половина стаклена купола покрие круна фах монистра капа поставено стакло шишенцето pendant diy стакло свет кои сакаат шише ѓердан подароци

20pcs 25мм јасно половина стаклена купола покрие круна фах монистра капа поставено стакло шишенцето pendant

DEN 881.00
-5 %
DEN 927.84

Тековен

стакло шишенцето големина : 25mm
20pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :


Останатите карактеристики

Стил:
25mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични понуди