1pc* 20Keys 21Keys далечински управувач за 3LEDs submersibled RGB контроли

1pc* 20Keys 21Keys далечински управувач за 3LEDs submersibled RGB контроли

DEN 172.00
-10 %
DEN 191.04

Тековен


20 KEYS Далечинското.
Само далечински управувач,не се вклучуваат на светлината.


Останатите карактеристики

Копчето Број:
21keys, 20keys
Тип На Објект:
RGB Controler
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Гаранција:
12month
Осцилација фреквенција:
50Hz
Режим На Конекција:
Безжичната
Напон:
5-24V
Далечински Растојание:
10m
Применливи Светла:
LED
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Материјал:
Пластични
Max. Оптоварување На Моќ:
50Hz
Wattage:
50HZ
Број На Модел На:
20keys далечинскиот
Controled Метод:
Безжичната
Бренд Име:
KITOSUN
Карактеристики:
20Keys далечински управувач за RGB светлина

Слични понуди