Око Ѓердани & Приврзоци Трендовски Златна Боја Амајлија Ѓердан Турски Накит За Жените Подарок

Око Ѓердани & Приврзоци Трендовски Златна Боја Амајлија Ѓердан Турски Накит За Жените Подарок

DEN 192.00
-20 %
DEN 239.52

Тековен


Око Ѓердани & Приврзоци Трендовски Златна Боја Амајлија Ѓердан Турски Накит За Жените Подарок
longth :
60cm Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : Никој Друг Камен : Никој Позлата : Злато Позлатен Meterial : 316 L не ' Рѓосувачки челик Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Пакет Содржина :
1 парчиња , OPP вреќа


Останатите карактеристики

Бренд Име:
aldrich
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
97543412
Обликотшема:
Круг
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Слични понуди