Вистински Слатководни бисер обетки за жените,925 sterling silver обрачот обетки накит голема бисер обетки подарок за Денот на Вљубените

Вистински Слатководни бисер обетки за жените,925 sterling silver обрачот обетки накит голема бисер обетки подарок

DEN 285.00
-45 %
DEN 518.40

Тековен


Име Вистински Слатководни бисер обетки за жените,925 sterling silver обрачот обетки накит голема бисер обетки Денот на Вљубените подароци Бисер Форма
Ориз Бисер Бисер Големина
8-9mm слатководни бисер Бисер квалитет ААА врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет накит кутија


Останатите карактеристики

Гем Боја:
бел бисер обетки, Розова бисер обетки, виолетова бисер earring
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CANOCINDY
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
HE1034
Големина На Бисер:
8-9mm
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
1411040456
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Страна Камен:
бисер
is_customized:
Yes
слатководни бисер боја:
бела,розова,виолетова бисер боја
природен бисер накит:
8-9mm бисер
Бисер Квалитет:
ААА врвот бисери
Бисер Форма:
ориз бисер
сребрени обетки бисер:
925 фунта сребро обетки
природен бисер обетки:
Обрачот Обетки
вистински бисер earring:
обетки за жени
обетки прстени:
Уво прстени

Слични понуди