Високи потпетици платформи бела свадба чевли жените рачно изработени слатка голем цвеќе чипка цвет девојка деверуша чевли

Високи потпетици платформи бела свадба чевли жените рачно изработени слатка голем цвеќе чипка цвет девојка

DEN 1435.00
-35 %
DEN 2208.00

Тековен


Модерен, стабилна, таписерии

Достапни пета : , Рамна, 3cm, 4.5 cm, 8.5 cm
Достапни големина : ЕУ(34-43)/Гола нога должина 220mm-265mm
Достапни Боја : Исто Како слика
Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Љубезно предлог :
Бидејќи ова е меѓународен поредок, па понекогаш не може да се некои confustion за големината, така на најдобар начин да се избере правилната големина ќе биде изборот на големината според вашите голи метри должина. На проследено е строго comparation помеѓу : чевли големина и голи метри должина.
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.5=265mm ( гола нога должина )

Ако имате нешто прашања ве молиме контактирајте не на линија
или пратете ни е-маил за да се следи адреса :
Вистински фото покаже :


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Lycra
Повод:
Свадба
Моден Елемент:
Цвет
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Латекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
APRUUK
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Цвеќиња
Кожа Стил:
Мека Кожа

Слични понуди