Обичај Фото Позадина 3D Олеснување Пеперутка Орхидеи Позадина Ѕид Mural Дневна Соба ТВ Троседот Дома Декор Класичен Ѕид Ролни Хартија

Обичај Фото Позадина 3D Олеснување Пеперутка Орхидеи Позадина Ѕид Mural Дневна Соба ТВ Троседот Дома Декор

DEN 599.00
-35 %
DEN 920.64

Тековен

На mural позадина не е само-лепило. Не постои било лепак или испуштање во прав на задниот дел од тоа.8 м во ширина и 1,6 m висина.
Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни, во многу земји, ние може да ви даде бесплатен превозот од express.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности. Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот.Ние не сме одговорни за било царина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : ми треба 1 сет на mural позадината, големината е 1.
Но, било која големина е целокупната шема.86 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.
Ако не кажете ни за вашите омилени површината материјал, ние ќе произведе основен материјал "W aterproof платно" .
Совети : Бразилски пријател, ве Молиме испратете ни го вашиот CPF број под цел; руски пријател, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме .
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting.
DIY за вашата сакана соба, ќе биде најдобар дизајнер за вашиот дом. Па ве молиме да ни кажете на вашите детали ѕид големина (ширина & висина).)
Често поставувани прашања.
Ако не се обезбедени ни вашиот ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 2 : Што е материјал од mural позадина ?
Т тука се 4 материјал на располагање да ги изберат (S traw текстура / 3 D врежана / Имитација на кожа / водоотпорен платно).
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 6 : тоа Е целата mural ?
Нема.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема. Квадратни метри = Цел Количина
Област = 1.


Останатите карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
BS689
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Ткаенини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Врежана

Слични понуди