SHILO ОДИ Кожени Шорцеви Женска Есен Мода овча вистински кожени Шорцеви со висок појас патент концизен црна топли шорцеви

SHILO ОДИ Кожени Шорцеви Женска Есен Мода овча вистински кожени Шорцеви со висок појас патент концизен црна

DEN 7104.00

Тековен

(Во рамките на 7days) Плаќање 1. Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
. Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови,Ниту Еден
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
14-500
Панталона Стил:
Редовни
Материјал:
Вистинска Кожа,Terylene
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Затворање Тип:
Патент Летаат

Слични понуди