300pcs 16mm стакло свет купола двојно чипка фах монистра капа наоѓање поставено стакло свет шишенцето pendant стакло покрие вазна diy ѓердан подароци

300pcs 16mm стакло свет купола двојно чипка фах монистра капа наоѓање поставено стакло свет шишенцето pendant

DEN 7250.00
-5 %
DEN 7632.00

Тековен

стакло шишенцето големина : 16mm
300pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :


Останатите карактеристики

Стил:
16mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични понуди