10PCS Деца Бебе Цртан филм Крпа Handkerchief Памук Муслин Крпа Handkerchiefs Два Слоја Избрише Handkerchiefs 28X28cm

10PCS Деца Бебе Цртан филм Крпа Handkerchief Памук Муслин Крпа Handkerchiefs Два Слоја Избрише Handkerchiefs

DEN 151.00
-5 %
DEN 159.36

Тековен


Име : 10 PCS Деца Бебе Цртан филм Крпа Handkerchief Памук Муслин Крпа Handkerchiefs Два Слоја Избрише Handkerchiefs 28 X28cm
Материјал : Органски памук
Големина : За 28x28cm
Дебелина : 2 слоја
Модел : Цртан Филм
Пакување Листа : 10 PCS X Бебе Крпа Handkerchiefs( може да се случи да направите двојни стилови )
Се Грижи Инструкциите :
100% памук. Рака мие со топла вода не е препорачливо. Лежеше рамен да се исуши. Кул железо ако е потребно.
Забелешка : Секоја боја и стил се многу убави, вие не треба да се грижите.ние автоматски ќе одбере да го испратите, може да не ги собереш, за жал


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Handkerchiefs
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
About 28cm
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
DCDYCDU
Број На Модел На:
handkerchief
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Name1:
бебе крпа
Name2:
бебе handkerchief
name3:
цртан филм handkerchief
Name4:
памук handkerchief

Слични понуди