4pcs за Мерцедес W221 пред задните Прашина Маска за Подигање на Воздухот Шок Апсорбер Прашина Маска 2213204913 2213209313 2213205513 2213205613

4pcs за Мерцедес W221 пред задните Прашина Маска за Подигање на Воздухот Шок Апсорбер Прашина Маска 2213204913

DEN 2692.00
-15 %
DEN 3167.52

Тековен

,сликите се на референцата само.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
4pcs за Мерцедес W221 пред задните Прашина Маска за Подигање на Воздухот Шок Апсорбер Прашина Маска 2213204913 2213209313 2213205513 2213205613
ОЕМ 2213204913 2213209313 2213205513 2213205613
Автомобил модел За Мерцедес-бенц W221 S350 S500
Модел Години Бензински мотори С 280 / С 300 2007-2013 S 350 2005-2009 S 350 (2010+ facelift)[39] 2010-2013 S 350 4 MATIC 2007-2013 S 400 ХИБРИД 2009-2013 S450, s450 4 Matic 2005-2013 2006-2013 S 500/550 2005-2010 S 500/550 2011 - S 500/550 4 MATIC 2006-2013 S 600, S 600 Guard 2006-2013 S 600 Guard Pullman 2008-2013 S 63 AMG 2006-2013 S 65 AMG 2006-2013 Дизел мотори S 250 CDI 2009-2013 S 300 Blue Tec HYBRID 2009-2010 S 320 CDI, S 320 CDI 4 MATIC 2006-2008 С 320 CDI Blue EFFICIENCY 2008-2009 S 350 CDI Blue EFFICIENCY, S 350 CDI 4 MATIC 2009-2013 S 350 Blue Tec 4 MATIC (НИ) 2012-2013 S 420 CDI 2006-2009 S 450 CDI 2009-2011
Ве молиме проверете ги ОЕМ БР.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго . Ви благодариме за разбирањето.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.


Останатите карактеристики

Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
20cm
Мерцедес-Бенц Модел:
S350
Материјал Тип:
Гума
Објектот Тежина:
1.5kg
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Тип:
прашина маска
Бренд Име:
airfuspesion
Име На Модел:
W221/S350/S500
Објектот Дијаметар:
20cm
Објектот Висина:
40cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
гума прашина маска
Позиција:
пред задните
Тип:
прашина маска прашина се подигне W221 S350 S500 воздух шок прашина маска
Состојба:
Бренд Нови
ОЕМ:
2213204913 2213209313 2213205513 2213205613
Автомобил модел:
За Мерцедес-бенц W221 S350 S500 S КЛАСА
Гаранција за квалитет:
1 години

Слични понуди