Мотоцикл CNC Алуминиум Табличка Рамка Индикатор Бели LED Светло за ЈАМАХА TMAX 530 TMAX500 хонда PCX125 PCX 125 MSX125

Мотоцикл CNC Алуминиум Табличка Рамка Индикатор Бели LED Светло за ЈАМАХА TMAX 530 TMAX500 хонда PCX125 PCX

DEN 1585.44

Тековен

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia
Опис Состојба : 100% НОВ Производ Оригиналот : Кина Дел Име : Мотоцикл Регистрација Плочи Носителот Количина : 1 парче Fitment : Погоден за повеќето мотоцикли. Боја : Црна/Црвена/Сино/Зелено/Gold/Титаниум Материјал : Висок квалитет на CNC 6061 Алуминиум Забелешка : Пред да ја купите, ве молиме обратете се до големина за да бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот мотор.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
PH-004-
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
507.4g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Is_customized:
Yes
посебни перформанси:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
боја:
Црна/Црвена/Зелена/Портокал/Сива/зелена/gold/сино
Вклучуваат:
3piece LED светло и регистарскиот Број, Плоча на Држачот за Монтирање на Заградата
Состојба:
Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет
Fitment:
Универзален за сите мотоцикли
Е Coustomized:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач

Слични понуди