FSTUNING 10w 6000k АЛ E39 led Ангел Очи автомобил-стил, ПРЕДВОДЕНА Маркер Светла Ореол Прстени за BMW E39 E53 E65 E66 E60 E61 E63 E64 E87

FSTUNING 10w 6000k АЛ E39 led Ангел Очи автомобил-стил, ПРЕДВОДЕНА Маркер Светла Ореол Прстени за BMW E39 E53

DEN 1081.00
-15 %
DEN 1272.00

Тековен

Топлина отпорни, отпорни, shookproof и водоотпорен.
Со над 5 години извоз искуство.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него. Високи перформанси, ниска потрошувачка, повеќе енергетски ефикасен и сигурен.
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !
. Животниот век : 50000 часа
Апликација Водич :
за BMW Серија 1 : E87 (2004-2006)
за BMW 6 Серија : E63 (2004-2007) E64 (2004-2007)
за BMW Серија 5 : E39 (2001-2003) E60 (2004-2006) E61 (2004-2006)
за BMW Серија 7 : E65 (2002-2008) E66 (2002-2008)
за БМВ Х5 Серија : E53 (2004-2006)
за BMW X3 Серија : E83 (2008-Денес)
Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел година и оригинални Очи Ангел на светлината големина пред купување, ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
2x E39 10 W LED ангел очи сијалица
1x англиски инсталација рачно.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
За Нас
Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци. Температура на бојата : 6500 K
7. Влезна моќност : 12-24 V
10. LED чип тип : LED Чипови
8.
со 3 линии за производство на
над 800 м2 метар квадратен склад.
FSTUNING 1set/многу 10w 6000k АЛ E39 led Ангел Очи автомобил-стил, ПРЕДВОДЕНА Маркер Светла Ореол Прстени за BMW E39 E53 E65 E66 E60 E61 E63 E64 E87 ОРЕОЛ прстени
Карактеристики
1. Plug & play, директна замена за вашите оригинални маркери. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress порака.
Производство На Слики :
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Т/T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн. Нема грешки се случуваат кога се инсталира на автомобил.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
За BMW E39 E53 E60 E61 E63 E64 E65 E66 E87 525i 530i 545i М5
Автомобил модел:
За BMW E39 E60 E61
Бренд Име:
FSTUNING
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Wattage:
10W
Чип Собранието Тип:
SMD
Температура На Боја:
6500K
Име На Модел:
E39 10W led ангел очи
Автомобил модел:
За BMW E39 E53 E60 E61 E63 E64 E65 E66 E87 525i 530i 545i М5
Led количина:
1 buc LED чипови секоја светилка
моќност:
10W E39 led ангел очи за BMW
живот:
50000 часа

Слични понуди