POBING 130x130cm Плоштадот Свила Шамија Жените 2018 Луксузни лента со алатки Цветни Печати Foulard Свила Главата Марами Stoles Femme Twill Шамија

POBING 130x130cm Плоштадот Свила Шамија Жените 2018 Луксузни лента со алатки Цветни Печати Foulard Свила Главата

DEN 396.00
-45 %
DEN 720.00

Тековен


КУПИ 1 КОМПЈУТЕР ИСПРАЌАЊЕ 1 КОМПЈУТЕР ТОРБА СВИЛА ШАМИЈА/СЛУЧАЕН БОЈА
POBING 130x130cm Плоштадот Свила Шамија Жените 2018 Луксузни лента со алатки Цветни Печати Foulard Свила Главата Марами Stoles Femme Twill Шамија
Големина : 130 CM*130 CM
Материјал : 100% Свила Twill
Тежина : 150g
Луксузен Бренд Свила Foulard,Плоштад Свила Марами,ОЛ Bandana,Bufandas


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
LS18011
Бренд Име:
Pobing
Марами Должина:
135cm-175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Headband
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
130CM x 130CM
Тежина:
150G
Француски:
foulard femme
Португалски:
cachecol feminino
Шпански:
Bufandas
Германски:
schal
Италија :
Sciarpe seta
клучни зборови:
cachecol feminino inverno,cachecol
Име 1:
луксузен бренд шамија ,дама foulard,bandana,neckerchief
Соработка На Владата:
Трговијата На Мало,Трговија На Големо,Капка Превозот Се Добие Најниска Цена

Слични понуди