Во Парк Евтини Velos де Noiva Три Слоеви Лента Работ Свадба Превез Црна, Бела боја на слонова коска Краток 3 Слоеви Булчински Превез 2018

Во Парк Евтини Velos де Noiva Три Слоеви Лента Работ Свадба Превез Црна, Бела боја на слонова коска Краток

DEN 571.20

Тековен


Во Парк Евтини Velos де Noiva Три Слоеви Лента Работ Свадба Превез Црна, Бела боја на слонова коска Краток 3 Слоеви Булчински Превез 2018
Големина на овој vail е првиот Слој е за 50 CM,Вториот е за 60 CM,третиот слој е за 70 CM.


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна, Слонова Коска
Објектот Должина:
75cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Број На Модел На:
201814
Превези Работ Стил:
Scalloped Работ
Тип:
Fingertip Превез
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ВИТНИ·ВАНГ
Техника:
Appliqued
Превези Слоеви:
Три-Слој
Одделот За Името:
Возрасни

Слични понуди