2018 Нов стил пролет лето деца девојки се облекуваат симпатична бебе девојки роденден децата партија училиште памук фустан принцеза облека

2018 Нов стил пролет лето деца девојки се облекуваат симпатична бебе девојки роденден децата партија училиште

DEN 896.64

Тековен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите"продавница листа",ви благодарам многу!!!
2018 Нов стил Висок Квалитет на Пролет Лето Девојки деца памук кратко sleeve симпатична бел фустан
Материјал : 75%памук 25%мрежа
погоден висина : 90-140cm возраст 2-7years


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Симпатична
Силуета:
Бал
Бренд Име:
ЏИМИ WOW
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Декорација:
Обвиткан
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
14X004
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезона:
Пролет Лето
Класификација:
кратко sleeve фустан
Погоден толпата:
децата девојки деца бебе
suibable hight:
90-140cm(35.37-55.02 инчи)
боја:
Црвено Бела
Материјал:
75%памук 25%мрежа

Слични понуди