1Set Метал Притиснете Клешти Облека DIY Алатки со Fastener Snap Клешти + 360 поставите Т3 / T5 / T8 Добра Триење Копчиња Притиснете Studs

1Set Метал Притиснете Клешти Облека DIY Алатки со Fastener Snap Клешти + 360 поставите Т3 / T5 / T8 Добра Триење

DEN 798.00
-41 %
DEN 1352.64

Тековен


Карактеристики :
Сите snap копчиња се направени на одлична пластика
На копчињата се погодни за повеќето од мека облека
Snap plier Користење за Т3 / T5 / T8 snap
Одличен комплет за двете професионална и домашна употреба
Овој snap клешти може да работи со смола прилепува само, не за оние метал poppers
Лесни ,едноставни и пренослив
Лесен за користење
Куршум-доказ пластични направени копчето умира и добра отпорност на триење
Спецификации :
Материјал : Snap plier : Алуминиум,Брзо копче : Смола
Snap plier : L 17cm/6.6"
Брзо копче : T5 /кол. 1.2 см
Има Копчиња е секогаш 24 различни бои /1 поставите Боја : Како на сликите покажуваат
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Пакети :
1 X Snap plier Сет
1 X 360 Поставите T5 Копчиња (24 бои)


Останатите карактеристики

Тип:
Мини Клешти
Plier Стил:
Европски
Број На Модел На:
метал притиснете клешти алатки
Карактеристики:
Мултифункционален
Примена:
Мулти Функционални
is_customized:
No
Бренд Име:
alloet
Се Справи Со Стил:
Свиткана
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Алуминиум+Смола
Материјал:
Snap plier
Snap plier:
L 17cm
Snap Копчето:
T5 /кол. 1.2 см
предмети 1:
1 X Snap plier Сет
објекти 2:
1 X 360 Поставите T5 Копчиња (24 бои)

Слични понуди