101 Воздушни Поделба Облека Мажите Војска Воена Тактичка Кошула Отворено Спорт Huting Облека Црна Памук Маица Плус Големина

101 Воздушни Поделба Облека Мажите Војска Воена Тактичка Кошула Отворено Спорт Huting Облека Црна Памук Маица

DEN 1507.00
-0 %
DEN 1507.20

Тековен


Големина Детали :
Големина (cm) S M L XL XXL XXXL XXXXL
Биста 104 108.5 113 117.5 122 126.5 131
Рамо 42.6 44 45.3 46.6 48 49.3 50.6
Топ должина 64 66 68 70 72 74 76
Ракавите 59 60.3 61.6 63 64 65 67
Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само,и им овозможи на 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Тема : Употреба на високо-квалитетна памук , мека Ткаенина дише, здравје и заштита на животната средина, е неопходен отворено спортски тактички кошула.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат
Број На Модел На:
тактички кошула
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Име:
101 воздушни поделба црна кошула
Применливи објект:
Машки
Текстурата на материјалот:
Памук
Карактеристично:
Целосна мрежа ограничен ексклузивни деби
Важат За Сезоната:
Четири Сезони
Цел:
Отворено mountaineering кампување КС стратегија на воената обука, итн
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL
спортски објект:
лов,кампување,качување,риболов

Слични понуди