jingyuqin 30pcs Одговара За Опел Опел Astra Zafira Vectra Tigra Омега Signum Frontera 3Button Далечински Автомобил Копче Случај Силиконска Маска

jingyuqin 30pcs Одговара За Опел Опел Astra Zafira Vectra Tigra Омега Signum Frontera 3Button Далечински Автомобил

DEN 1548.96

Тековен


3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
Пакетот Вклучува :
30 X Силикони Копче Случај ( Не се вклучуваат клучни)
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Силикон
Боја : Како на сликата шоу
Копче : 3 Копчето
Карактеристики :
Совршен копче случај кој може да се заштити вашиот копчињата од гребење, пукнатини, носат & солза, нечистотија, дожд или вода
Висок квалитет на храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и без токсични
Нула заштити и да ви донесе удобно допир
Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури
Лесен за инсталација и чистење со вода
Fitment :
За "Опел"
И другите
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како клучен во сликата на подолу.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Гума

Слични понуди