ЗА ASUS F3K F3KA F3KE Z53K F3KM Плоча

ЗА ASUS F3K F3KA F3KE Z53K F3KM Плоча

DEN 1987.00
-10 %
DEN 2207.52

Тековен


ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)


Останатите карактеристики

Меморија Тип:
НПД
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
истата слика
Бренд Име:
MLLSE
Објектот Состојба:
Користи
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
A55
Пристаништа:
VGA
Тип Socket:
LGA 1366
Објектот Состојба:
Скоро Нови

Слични понуди