Се КРИЕШЕ,2011~ година,Автомобил Стајлинг за Сиена Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Сиена главата светилка

Се КРИЕШЕ,2011~ година,Автомобил Стајлинг за Сиена Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Сиена

DEN 32194.00
-5 %
DEN 33888.00

Тековен


Се КРИЕШЕ,2011~2016 година,Автомобил Стајлинг за Сиена Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Сиена главата светилка
===================================================================================================
светла додатоци :
35 W 12 V КРИЕШЕ СИЈАЛИЦА(Изборен 4300 K,6000 K,8000 K,Ако не ми кажете,ние ќе направиме се 6000 K)
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера


Останатите карактеристики

Емитуваат Боја:
2 парчиња по поставување
Температура На Боја:
ТОЈОТА Сиена
Wattage:
HID xenon
боја:
2011 да 2014year, до 2015 да се 2016year
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Слични понуди