ЗА Dell R610 серверот фан WP838-A00 фан 9CRD0412P5K03

ЗА Dell R610 серверот фан WP838-A00 фан 9CRD0412P5K03

DEN 475.00
-10 %
DEN 527.52

Тековен


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.
Нови Оригинал, ЗА Dell R610 фан
Делови број : WP838 -A00
Применливи машини : ЗА Dell R610 сервер
Фан Модел : 9 CRD0412 P5 K03
Резервни No : ДП / N OWP838


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SANYO
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други

Слични понуди