YuXi НА Нови и НА Вклучите Копчето Flex Кабел За Huawei Чест 5X GR5 Моќ Flex Кабел Замена Дел

YuXi НА Нови и НА Вклучите Копчето Flex Кабел За Huawei Чест 5X GR5 Моќ Flex Кабел Замена Дел

DEN 63.00
-9 %
DEN 69.60

Тековен

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена .[Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации појавата на мобилен телефон линија одбор поради различни изглед на коло калапи изработени од разни производители можат да бидат малку различни, не влијае на користењето.
Нови и НА Вклучите Копчето Flex Кабел За Huawei Чест 5 X GR5 Моќ Flex Кабел Замена Дел
Тип : Јачина на звук Копче Flex Кабел Компатибилност Бренд : За Huawei Делови : Прекинувач За Исклучување Копче за Flex кабел Верзија : За Huawei 5 X верзија Пакетот Вклучува : 1pcs Јачина на звук Копче Flex Кабел


Останатите карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
За Huawei
Компатибилен Бренд:
За H
квалитет:
100% Нов Висок Квалитет
Тип:
јачина на звук копче flex кабел
Име:
Прекинувач За Исклучување Копче за Flex кабел
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Потекло:
Кина
Компатибилен 1:
за huawei 5x

Слични понуди