Најдобри YBT Жените кожен појас Легура pin тока висок квалитет на модата Жените појас обичните Жени каубој панталони спорт тренд појас

Најдобри YBT Жените кожен појас Легура pin тока висок квалитет на модата Жените појас обичните Жени каубој

DEN 533.00
-10 %
DEN 592.32

Тековен

Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Ви благодариме на соработката! Уживаат во шопинг!Ви благодариме!!!
. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата; 3.Ако сте задоволни со нашите производи и услугата за да се остави убав повратни информации и Пет ѕвезди резултат ве молиме,благодариме! Ако нешто не е во ред со нашите производи и услуги,не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.
Item Type Појаси, Ремени боја Црвено Црна Браун Кафе Појас Тока Стил Pin тока Ремени Материјал Имитација на кожа Ремени Големина За 110cm Појас Тока Алуминиумски Материјал
Најдобри YBT Жените кожен појас Легура pin тока висок квалитет на модата Жените неврзан појас
Жените каубој панталони спорт тренд појас
Појас боја : Црвено Црна Браун Кафе
Појас Тока Материјал : Алуминиумски
Појас Материјал : Имитација на кожа
Појас Големина : 110cm(Тоа се забележува дека ќе има 2-3 cm отстапување, поради прирачник за мерење)
Појас Тока Стил : Pin тока
За Плаќање 1. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете aliexpres плаќање помогне,тоа може да ви помогне.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.3 cm
Број На Модел На:
LKCZK0660
Бренд Име:
bestybt
Стил:
Повик
Тока Должина:
5cm
Тока Ширина:
4.5 cm
Појаси Материјал:
Faux Кожа
датум:
20180129
Појас боја:
Црвено Црна Браун Кафе
Појас Материјал:
имитација на кожа
Појас тока материјал:
Легура
Појас тока стил:
pin тока
појас големина:
една големина
Применливи пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик

Слични понуди