Chromed Автомобил Страна на Вратата се Справи со Сад Покрие Намали за mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014

Chromed Автомобил Страна на Вратата се Справи со Сад Покрие Намали за mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014

DEN 1200.00

Тековен


Chromed Автомобил Страна на Вратата се Справи со Сад Покрие Намали За Mazda CX-5 CX5 2012-14
Пакет се вклучени : сет од 8 компјутери.
100% Сосема нов
Направени од високо квалитетна ABS Chromed
Лесен и Брз за инсталација. Задната страна со Adhensive.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични понуди