HUHAO 1pc 1/2 месо тело Флеш Трим Рутер Битови За Кроење на Дрво Секачи Со Имајќи Машини за Индустриски Одделение Мелење Машина

HUHAO 1pc 1/2 месо тело Флеш Трим Рутер Битови За Кроење на Дрво Секачи Со Имајќи Машини за Индустриски Одделение

DEN 236.00
-28 %
DEN 328.32

Тековен


Б : Ако нешто не сте saticfied, pls се обиде да остави порака или eamil за нас пред leaved негативен фидбек или отворен спор. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето за Испорака е околу 20од 60 дена (Без следење на информации )
Ако не се добие стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно
б.(Со Следење На Информации)
г. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно.
П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса?
О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како да ги пратите на објектот се испраќаат од страна на Кина Пост?
A : Можете да ги пратите од овој линк : www. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
П : Како можам да се направи голем ред со малку пониска цена?
О : Ако ви треба голема цел , може да се направи неплатени цел. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ви благодариме.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Флеш Се Намали Рутер Битови
Вкупна Должина:
-
Дијаметар:
1/4 1/2 месо тело
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
HUHAO
Обложување:
Никој

Слични понуди