Креативни очила Cufflinks Мини очила Ткаенината Линкови Сребро Позлатен Мода Висок Квалитет Шупливи Cufflink Личност Ткаенината Копчиња

Креативни очила Cufflinks Мини очила Ткаенината Линкови Сребро Позлатен Мода Висок Квалитет Шупливи Cufflink

DEN 63.00
-40 %
DEN 105.60

Тековен


За Боја :
Сите производи се снима во природна светлина, туку затоа што екранот е различна за
различни причини, како што се, можете да го видите на бои на сликата може да се појават мали боја разлика во натура,
ве молиме да се разбере,ви благодариме!
Русија Клиент Забелешка :
Да се осигура дека можете нормално да прими предмети, ве молиме користете вашиот полно име и правилен поштенски код да се направи цел, ви благодариме за вашата поддршка .
шопинг процес


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
CYTHERIA
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
B1182
Обликотшема:
снегулка

Слични понуди